KANAPIŲ ARBATA (ŽIEDAI)


AUKŠTA KOKYBĖ
TINKA VEGANAMS
TINKA ŽALIAVALGIAMS

BE PESTICIDŲ
BE HERBICIDŲ
BE GMO

APIE KANAPIŲ ARBATĄ

Kruopščiai nuskinti ir kokybiškai išdžiovinti kanapių žiedai pasižymi dideliu bioaktyviųjų junginių (kanabinoidų, flavanoidų, terpenų) kiekiu ir puikiai tinka paruošti kanapių žiedų arbatą su gydomosiomis savybėmis.

Kanapių žiedų arbata pagerina gyvybines funkcijas veikdama organizmo endokanabinoidinę sistemą, kuri atlieką svarbų vaidmenį ir skatina homeostazę - natūralią organizmo pusiausvyros būseną, kartu pagerina nuotaiką ir nuima įtampą.

Be pagrindinių veikliųjų medžiagų CBDa ir CBD kanapių žiedynuose yra ir kitų vertingų kanabinoidų (CBC, CBCa, CBG, CBGa...), keletas flavanoidų (apigeninas, liuteolinas, orientinas, kvercetinas, kaempferolis, viteksinas), terpenų ir terpenoidų.

Mėgaujantis kanapių žiedų arbata gauname jose esančių visų veikliųjų medžiagų sinergetinį poveikį (entourage effect), kuris yra stipresnis nei išgrynintų atskirų komponentų individualus poveikis.

Kanapių žiedų arbata pasižymi karstelėjusiu, unikaliu skoniu ir maloniu kvapu, nuima įtampą, pagerina nuotaiką ir padeda susikaupti. Arbatoje esančios veikliosios medžiagos stiprina imunitetą, gerina kraujotaką, gerina apetitą, ramina skrandį bei normalizuoja žarnyno darbą. Padeda kenčiantiems nuo migrenos, raumenų mėšlungio, kepenų veiklos sutrikimų, kvėpavimo takų ligų. Tinkama gerti prieš miegą, ypač, maišant su mėtomis.

Kanapių žiedų arbata tinka bet kokio amžiaus asmenims.

KAIP VARTOTI

1 žiedo pakanka paruošti du puodelius arbatos užpilant karštu vandeniu. Geriausiam efektui pasiekti galima įpilti riebaus pieno, grietinėlės ar kokoso sviesto, nes naudingieji kanabinoidai yra tirpūs riebaluose ir taip geriau pasisavinami organizmo.

Kitas paruošimo būdas gerųjų bakterijų išsaugojimui ir dauginimui: užpilkite šiltu vandeniu (iki 50ºC) ir palikite kelioms valandoms, galite įdėti medaus. Per dieną užtektų stiklinės tokio gėrimo.

Arbata vandens pagrindu tinkama gaminti kombučą. Nuoviras tinka prausti odą, skatina žaizdų gijimą, ramina sudirgimą.

SAUGOJIMAS

Laikyti sausai, patartina saugoti nuo tiesioginių saulės spindulių, tikslus galiojimo laikas nurodytas ant pakuotės.