Ekologiškas gyvenimas kaime
2015-06-18
Landšaftinio šaudymo varžybos Šironijoje!
2015-06-28
Show all

Kviečiame į IV Šironijos vasaros olimpines žaidynes !

Gimines, draugus, pažįstamus ir šiaip smalsaujančius bei mėgstančius bendrauti kviečiame jau į IV Šironijos žaidynes liepos 18- 19 d. . Šiemet vėl laukia naujos, nenuspėjamos rungtys, smagus bendravimas,gera nuotaika, prizai, pirtelė. Dalyvavimo sąlygos paprastos: atsivežame smulkmenėlę priziniam fondui arba susimokame dalyvio mokestį 5€. Simbolinės 1 € paramos taip pat neatsisakytume:).
Šironijos olimpinių žaidynių programa ir rungtys:
Liepos 18 d.
10:00 – 10:30. Atvykimas, registracija, rungčių pasirinkimas, susipažinimas.
10:30 – 10:45. Varžybų atidarymas, teisėjų, rungčių pristatymas.
11:00 – 19:00. Rungtys.
Toliau pirtelė, bendravimas, muzikavimas, poilsis ir t.t..
Varžybų rungtys.
Pradžia jau įprastinė – atminties testas – judri rungtis apšilimui. Tolesnė seka bus paskelbta užsiregistravus dalyviams, o laukia šie išbandymai. Kaimiškas krepšinis – šlapių skudurėlių mėtymas į kibirą, kojūkai ( rungties turinys dar neapibrėžtas, o pasitreniruoti sudarysim galimybes atvykus kiek ankstėliau), naujas ” žiedelių” mėtymo variantas, šuolis į tolį, lėktuvo skraidinimas, miolki ( rungtis iš Suomijos), šaudymas ( ne lanku ir ne vamzdeliais 🙂 ). Bendrai užskaitai imami septynių rungčių rezultatai, visose rungtyse skiriamos vyrų ir moterų grupės, vaikai gali dalyvauti nuo keturiolikos metų, jei nori ir jaunesni.
Patiems mažiausiems 3-6 m bus atskiros rungtys.
Liepos 19 d. komandinių varžybų diena.
10:00 tinklinis (dalyvių skaičius nulems formatą );
13:00 varžybos burlentėmis be burių;
14:30 komandinė estafetė ( įvairių sportų ir turizmo popuri )
16:00 Apdovanojimai ir varžybų uždarymas.
Svarbu
Maitinimas
Truputį maisto atsiveža dalyviai ( tinka vaisiai, daržovės, uogos ir pan.), bulvių, pieno, ruginių, kvietinių miltų bus. Pietūs tarp rungčių, vakarienė ir pusryčiai – organizuoti.
Nakvynė
Daug vietos pasistatyti palapinėms, galima miegoti ant šieno klojime, tvarto lubų ( jis šiuo metu be karvių 🙂 ), laimingiausiems gali pakliūti nakvynė namukuose. Siūlome turėti miegmaišius, galima ir kilimėlius.

Labai prašome registruotis čia

Comments

comments